Konum,TR-17,17010,TÜRKİYE
+902862173723
info@educloud.com.tr

Haberler

Güncel

EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ VE PROJE UYGULAMALARI ALANINDA GÜNCEL HABERLER 

Eğitim Teknolojileri Alanında 11 Yeni Trend

Toplum günümüzde dijital devrim ortaya çıkmadan önce olduğundan çok daha farklı bir işlev görüyor. Sosyal medyadan dijital işlem yönetimine kadar uzanan yeni araçlar insanların etkileşim ve iş yapma biçimlerini yeniden şekillendiriyor.

Amatör Spor Faaliyetlerini Destekliyoruz

Gençlerin daha sağlıklı ve aktif bir hayata dahil olmasını gelecek yıllarda da yaşam kalitelerini korumaları açısından önemli buluyoruz. Bu sebeple gençlerin spor ve sağlık alanında yaptıkları çalışmaları destekliyoruz. 

Avrupa Konseyi Erasmus+ 2021-2027 Dönemi için Avrupa Parlamentosu ile Geçici Mutabakata Vardı

Avrupa Konseyinden yapılan açıklamaya göre Erasmus+ 2021-2027 dönemi daha kapsayıcı, daha dijital ve çevreci başlıklarla geliyor. 

Brexit İngiltere’yi Erasmus+ Programından da Ayırdı

Avrupa Konseyi ve İngiltere arasında yapılan uzun soluklu görüşmelerin ardından varılan karara göre İngiltere artık Erasmus+ Programında öğrenci değişim programlarında yer almayacak. 

Erasmus+ Programının COVID-19 Pandemi Süreci ile İlgili Ek Çağrı Başvuru Sonuçları

Avrupa Birliği Komisyonu COVID-19 Pandemi Sürecinde Ağustos ayından itibaren yeni bir çağrıya çıktı. Başvuru süresi 29 Ekim 2020 tarihinde sona eren çağrının sonuçları ne zaman açıklanacak? 

Erasmus+ KA203 Kapsamında Kurumumuzun Ortak Olduğu Yükseköğretim Projesi “ALGOLITTLE” Türkiye Ulusal Ajansı Tarafından Kabul Edildi

İzmir Demokrasi Üniversitesi koordinatörlüğünde “Geleceğin Kod Okuryazarları için Oyun-Tabanlı Öğrenme Yoluyla Algoritmik Beceriler” isimli yükseköğretim projemiz kabul edildi. 

Erasmus+ KA203 Kapsamında Kurumumuzun Ortak Olduğu Yükseköğretim Projesi “MINDMATHS” Türkiye Ulusal Ajansı Tarafından Kabul Edildi. 

Kocaeli Üniversitesi koordinatörlüğünde “Matematik Kaygısının Azaltılması için Robotlar ile Tersyüz Öğrenme Uygulamaları” isimli yükseköğretim projemiz kabul edildi. 

ECHE Belgesi Nedir?

Yükseköğretim Kurumları Erasmus+ Programında resmi olarak yer alabilmek ve proje başvurusu yapabilmek için ECHE belgesi almalıdır. Peki ne dir ECHE belgesi?

Erasmus+ 2021-2027 Dönemi Hakkında Komisyonun Yeni Sunumu

Yeni Dönem Erasmus+ programı hakkında yayınlanan sunum ağırlıklı olarak Anahtar Eylem 1’e yönelik bilgiler içeriyor. 

Faydalı Dokümanlar

Arşivimizdeki bazı belgeleri proje başvuru ve uygulama süreçlerinde kullanabilmeniz için açık erişim ile paylaşıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Başvuru Süreci Belgeleri

Git

Project Name

read more

Project Name

read more

Project Name

read more

Project Name

read more

Project Name

read more